Donderdag 3 november

Alle auteurs op Donderdag 3 november

Het Nieuwsblad
10:00 - 22:00
Stand 424
Het Nieuwsblad
10:00 - 22:00
Stand 424
Gazet van Antwerpen
10:00 - 22:00
Stand 424
Doe mee met de Kinder- en Jeugdjury-speurtocht!
10:00 - 22:00
Stand 323
De Madammen
(De Madammen)
10:00 - 12:00
Ateljee
De Standaard
10:00 - 22:00
Stand 424
Lucky Luke Fotobooth
10:00 - 22:00
Stand 207
De onmogelijke signeersessies
(Robert Harris)
10:00 - 22:00
Stand 407
Noortje speelt prinsesje
(Annemarie van der Heijden)
11:00 - 11:30
Stand 222
Prinsessenbeautysalon
11:00 - 17:00
Stand 222
WPG leest voor - Joke van Leeuwen, Ergens
(Joke van Leeuwen)
11:00 - 13:00
Stand 422
Hij komt, hij komt, die lieve goede Sint
(Isabelle Geeraerts)
12:00 - 13:30
Spiegeltent
Radio 2 Middagpost
(Radio 2)
12:00 - 13:00
Ateljee
WPG Café: Het Ministerie van Werkplezier
(Ilse Ceulemans, Serge Ornelis)
12:00 - 12:45
Rood podium
Mijn tweede leven. Na een niet-aangeboren hersenletsel
(Louis Heylen)
12:00 - 13:00
Geel podium
WPG Café: Pleidooi voor rusteloosheid
(Ignaas Devisch)
12:45 - 13:30
Rood podium
Besje Prinsesje
(Joke Eikenaar)
13:00 - 13:30
Stand 222
Random Acts of Kindness met Elise De Rijck
(Elise De Rijck)
13:00 - 17:00
Stand 303
VVL-Poëziewedstrijd
13:00 - 16:00
Geel podium
Vraag het aan SINGER
(SINGER®)
13:00 - 14:00
Stand 303
Bart Verschaffel over Danteske Liefde van Ben Hoffschulte
(Bart Verschaffel)
13:30 - 14:30
Oranje podium
Mammoet, één van de beste boeken ooit
(Stefan Boonen, Melvin)
14:00 - 15:00
Ateljee
Kleuren met Caran d'ache, kleurboeken van Lantaarn
(Wendelien van de Erve)
14:00 - 16:00
Stand 326
Ontmoetingsdag KJV groep 5 en 6
14:00 - 15:00
Spiegeltent
Lucky Hour!
14:00 - 15:00
Stand 207
Het 5:2 dieet
(Lien Braeckevelt)
14:00 - 15:00
Stand 303
Vrijheid gelijkheid?
(Guillaume Van der Stighelen, Tinneke Beeckman)
14:30 - 15:30
Rood podium
Volop bOb - leven en visie van architect bOb Van Reeth
(Filip Canfyn)
14:30 - 15:30
Oranje podium
Ridder Roel de drakenvechter
(Aaron Dijkstra)
15:00 - 15:30
Stand 222
One healthy family
(Ellen Charlotte Marie)
15:00 - 16:00
Stand 303
PEN Vlaanderen
15:30 - 16:30
Rood podium
Onze klas, ons team: bouwen aan een veilig en positief klasklimaat
(Gie Deboutte)
15:30 - 16:30
Oranje podium
Aan de andere oever van het verlangen
(Hazim Kamaledin, Annemarie Estor ...)
15:30 - 16:30
Rood podium
Het oma en opa ABC
(HET PALEIS, Ingrid Van Kogelenberg)
16:00 - 17:00
Ateljee
De open leeshoek van Van Halewyck
16:00 - 18:00
Stand 104
Op 10 november wordt de eci-literatuurprijs uitgereikt. Ontmoet de genomineerde auteurs op de eci-stand.
(Arnon Grunberg)
16:00 - 17:30
Stand 218
Islamisme
(Emilio Platti, Jonas Slaats)
16:30 - 17:30
Oranje podium
Twitterland
(Bart De Clerck)
16:30 - 17:30
Rood podium
Uitreiking Garant-Studieboekprijs 2016
16:30 - 17:30
Geel podium
Wat we kunnen leren van butlers
(Vincent Vermeulen)
17:30 - 18:30
Oranje podium
Superstaat, wat België moet doen om geen failed state te zijn
(Bart Van Craeynest)
17:30 - 18:30
Geel podium
Ethisch beleggen, alles wat je moet weten
(Herwig Peeters, Staf Lavergne ...)
18:00 - 19:00
Rode zaal (2de verdieping, inkomhal 2)
Luk Dewulf: Exclusieve boekvoorstelling
(Luk Dewulf)
18:00 - 19:00
Ateljee
Night of the Profs : Hoe ziet de ideale samenleving eruit, nu en in de toekomst?
(Dirk Geldof, Jogchum Vrielink ...)
18:30 - 20:00
Rood podium
De kaarten van je leven
(Marc Herremans)
18:30 - 19:00
Oranje podium
Op zoek naar geluk
(Bruno Delepierre, Peter Van Rompuy)
19:00 - 19:30
Oranje podium
Philip Van Kelst: De Klantendriehoek
(Philip Van Kelst)
19:00 - 19:30
Ateljee
‘Dit is mijn hof’: de landbouw op een keerpunt
(Chris de Stoop, Erik Mathijs ...)
19:00 - 20:00
Spiegeltent
Hoe werkt een bank?
(Peter Devlies)
19:00 - 20:00
Rode zaal (2de verdieping, inkomhal 2)
Geld
(Michel Maus, Mark Scholliers ...)
19:30 - 20:30
Oranje podium
“De gevolgen van de Brexit op de economie op korte termijn,
(Koen De Leus)
19:30 - 20:30
De nieuwe hype in training: Rusten is het nieuwe sporten
(Jef Geys)
19:30 - 20:00
Ateljee
Night of the Profs : Leiderschap in verandering
(David Ducheyne, Els De Geyter ...)
19:45 - 21:00
Geel podium
Gin & Tonic
(Frédéric Du Bois)
20:00 - 21:00
Stand 303
Kristien Hemmerechts over Schrijven
(Kristien Hemmerechts)
20:00 - 21:00
Ateljee
De verborgen geschiedenis van mijn vader - Ronny Mosuse
(Ronny Mosuse)
20:00 - 21:00
Spiegeltent
Night of the Profs : De patiënt centraal, maar wat met de verpleegkundige?
(Walter Sermeus, Wit-Gele Kruis)
20:00 - 21:00
Rood podium
Smart cities: De steden van de toekomst
(Pieter Ballon)
20:00 - 21:00
Rode zaal (2de verdieping, inkomhal 2)
Goed genoeg? Een nieuwe visie op ouderschap
(Inge De Waele)
20:30 - 21:30
Oranje podium
Night of the Profs : Ondernemen - vandaag en morgen
(Gwen Fontenoy, Ingrid Larik ...)
21:00 - 22:00
Geel podium
Night of the Profs: Aan het hoofd in de zorgsector, reden voor kopzorgen?
(Rika De Bens, Neree Claes)
21:00 - 22:00
Rood podium
Ludo Geluykens
10:00 - 12:30
Stand 402
Tamara Geraeds
10:00 - 14:00
Stand 220
Rudy Masschelein
10:00 - 14:00
Stand 417
geen foto beschikbaar
Carl Van Dyck
10:00 - 14:00
Stand 417
Johan Deseyn
10:00 - 14:00
Stand 220
Nico De Braeckeleer
10:00 - 17:00
Stand 113
Mark Tijsmans
10:00 - 18:00
Stand 118
An Melis
10:00 - 18:00
Stand 217
Heidi Swerts
10:00 - 18:00
Stand 201
Rosemarie De Vos
10:00 - 22:00
Stand 217
Germain Droogenbroodt
10:00 - 22:00
Stand 416
Joke van Leeuwen
10:30 - 11:00
Stand 422
geen foto beschikbaar
Geronimo Stilton
10:30 - 12:00
Stand 113
geen foto beschikbaar
Mariska Hammerstein
10:30 - 13:00
Stand 209
Carll Cneut
10:30 - 13:00
Stand 211
geen foto beschikbaar
Mariska Hammerstein
10:30 - 13:00
Stand 209
geen foto beschikbaar
Juliette De Wit
10:30 - 13:00
Stand 209
Riet Wille
10:30 - 13:30
Stand 211
Liesbeth Van Bogaert
10:30 - 13:30
Stand 211
Seppe Van den Berghe
10:30 - 13:30
Stand 211
Kristien Aertssen
10:30 - 13:30
Stand 211
geen foto beschikbaar
Juliette de Wit
10:30 - 13:30
Stand 209
Niels Destadsbader
11:00 - 12:00
Stand 426
Bjorn Van den Eynde
11:00 - 13:00
Stand 113
Joke van Leeuwen
11:00 - 13:00
Stand 117
geen foto beschikbaar
Jef Blancke
11:00 - 13:00
Stand 117
Guy Didelez
11:00 - 13:00
Stand 118
Katrien Vandewoude
11:00 - 13:00
Stand 209
Annemarie van der Heijden
11:00 - 13:00
Stand 209
Joke van Leeuwen
11:00 - 13:00
Stand 422
Peter Derie
11:00 - 13:00
Stand 409
Luc Vander Elst
11:00 - 13:00
Stand 409
Viviane Vaes
11:00 - 13:00
Stand 201
de Loser (Bram Botermans)
11:00 - 16:00
Stand 408
Guy Daniëls
11:00 - 17:00
Stand 209
geen foto beschikbaar
Coen de Kort
11:30 - 13:30
Stand 209
geen foto beschikbaar
André Meganck
12:00 - 14:00
Stand 321
geen foto beschikbaar
Louis Heylen
13:00 - 13:30
Stand 122
Katrien Hoebers
13:00 - 15:00
Stand 409
geen foto beschikbaar
Tim Van Camp & Steven Van Dingenen
13:00 - 15:00
Stand 422
Serge Ornelis
13:00 - 15:00
Stand 409
Peter Van Gucht
13:00 - 15:00
Stand 434
Khalid Benhaddou
13:00 - 15:00
Stand 301
Joke Eikenaar
13:00 - 15:00
Stand 209
Sandra Bekkari
13:00 - 15:00
Stand 301
Ilse Ceulemans
13:00 - 15:00
Stand 409
Isabella Cozzi
13:00 - 15:00
Stand 301
Hilde Demurie
13:00 - 15:00
Stand 409
Linda de Haan
13:00 - 15:00
Stand 422
Créosa Govaers
13:00 - 15:00
Stand 409
geen foto beschikbaar
Mark Scholliers
13:00 - 15:30
Stand 106
geen foto beschikbaar
Simone Kortsmit
13:00 - 16:00
Stand 209
Toni Coppers
13:00 - 17:00
Stand 409
Jeroen Meus
13:00 - 17:00
Stand 409
Hetty Van Aar
13:00 - 17:00
Stand 422
geen foto beschikbaar
Elise De Rijck
13:00 - 17:00
Stand 303
geen foto beschikbaar
Geronimo Stilton
13:30 - 15:00
Stand 113
Ignaas Devisch
13:30 - 15:00
Stand 409
Lien Degol
13:30 - 15:30
Stand 106
Annelies Verbeke
13:30 - 15:30
Stand 401
Ludo Geluykens
13:30 - 21:30
Stand 402
geen foto beschikbaar
Filip Osselaer
14:00 - 15:00
Stand 316
geen foto beschikbaar
Sarah Vanbelle
14:00 - 15:00
Stand 303
geen foto beschikbaar
Ward de Graeve ( tekenaar Samson & Geert, Rox, Wickie, Prinsessia en K3)
14:00 - 15:00
Stand 426
Lucien Van Impe
14:00 - 15:00
Stand 315
geen foto beschikbaar
Vera Van Renterghem
14:00 - 16:00
Stand 209
Erik De Bom
14:00 - 16:00
Stand 106
Bjorn Van den Eynde
14:00 - 16:00
Stand 113
Lena De Coninck
14:00 - 16:00
Stand 209
Kapitein Winokio
14:00 - 16:00
Stand 211
Mevrouw de Poes
14:00 - 16:00
Stand 211
geen foto beschikbaar
Marleen Dondeyne
14:00 - 16:00
Stand 106
geen foto beschikbaar
Nadja van Sever
14:00 - 16:00
Stand 209
geen foto beschikbaar
Monique Van den Abbeel
14:00 - 16:00
Stand 106
Sterre Carron
14:00 - 16:00
Stand 201
Toon Van Houdt
14:00 - 16:00
Stand 106
Rik Torfs
14:00 - 16:00
Stand 106
Nathalie Fobe
14:00 - 17:00
Stand 201
Tom Schoonooghe
14:00 - 17:00
Stand 118
Riet Wille
14:00 - 17:00
Stand 211
Isabelle Geeraerts
14:00 - 17:00
Stand 211
Herman De Jonghe
14:00 - 18:00
Stand 220
Erik Persoons
14:00 - 18:00
Stand 220
Anne-Laure Van Neer
14:00 - 18:00
Stand 220
FNWP
14:00 - 18:00
Stand 417
Dirk Bracke
14:00 - 18:00
Stand 422
Carll Cneut
14:00 - 20:00
Stand 211
Luc Descamps
14:00 - 21:00
Stand 118
geen foto beschikbaar
Björn Van Poucke
15:00 - 16:00
Stand 304
Linda de Haan
15:00 - 16:00
Stand 408
Leen Dendievel
15:00 - 16:30
Stand 426
geen foto beschikbaar
An Swerts
15:00 - 17:00
Stand 221
Bart Van Craeynest
15:00 - 17:00
Stand 301
Marc Verschooris
15:00 - 17:00
Stand 409
Amy De Schutter
15:00 - 17:00
Stand 201
geen foto beschikbaar
Aron Dijkstra
15:00 - 17:00
Stand 209
Hannes Coudenys
15:00 - 17:00
Stand 301
Melvin
15:00 - 17:00
Stand 211
geen foto beschikbaar
Raf Willems
15:00 - 17:00
Stand 311
Hec Leemans
15:00 - 17:00
Stand 434
Stefan Boonen
15:00 - 17:00
Stand 211
Ben Rottiers
15:00 - 17:00
Stand 434
Dirk Vanderlinden
15:00 - 17:00
Stand 301
Guillaume Van der Stighelen
15:30 - 16:30
Stand 315
geen foto beschikbaar
Geronimo Stilton
15:30 - 17:00
Stand 113
Tinneke Beeckman
15:30 - 17:00
Stand 409
geen foto beschikbaar
Filip Canfyn
16:00 - 16:30
Stand 326
geen foto beschikbaar
Bob Van Reeth
16:00 - 16:30
Stand 326
geen foto beschikbaar
Monique Dozy
16:00 - 18:00
Stand 221
geen foto beschikbaar
Isabelle de Ridder
16:00 - 18:00
Stand 209
Meredith Van Overloop
16:00 - 21:00
Stand 201
geen foto beschikbaar
Ingrid Van Kogelenberg
17:00 - 18:00
Stand 303
Paul Jacobs
17:00 - 19:00
Stand 426
Wilfried Hendrickx
17:00 - 19:00
Stand 426
Luckas Van der Taelen
17:00 - 19:00
Stand 426
de Loser (Bram Botermans)
17:00 - 21:00
Stand 408
geen foto beschikbaar
Bart De Clerck
18:00 - 19:00
Stand 116
Pat Donnez
18:00 - 19:00
Stand 116
Jeroen Meus
18:00 - 19:30
Stand 400
geen foto beschikbaar
Yella Arnouts
18:00 - 20:00
Stand 117
PETER VERHELST
18:00 - 20:00
Stand 211
Kaatje Vermeire
18:00 - 20:00
Stand 211
Annemie Berebrouckx
18:00 - 20:00
Stand 211
Marnix Peeters
18:00 - 20:00
Stand 400
Dimitri Leue
18:00 - 20:00
Stand 400
geen foto beschikbaar
Marleen de Crée
18:00 - 20:00
Stand 117
Luc Faes
18:00 - 21:00
Stand 201
Christian Vandekerkhove
18:00 - 22:00
Rudy Soetewey
18:00 - 22:00
Stand 220
Johan Simons
18:00 - 22:00
Stand 417
Peter Geelen
18:00 - 22:00
Stand 220
Sabine Schraeyen
18:00 - 22:00
Stand 417
Ingrid Hoeben
18:00 - 22:00
Stand 417
geen foto beschikbaar
Marc Herremans
19:00 - 20:00
Stand 315
Ronny Mosuse
19:00 - 20:00
Stand 106
Toni Coppers
19:00 - 20:30
Stand 409
Steven Decraene
19:00 - 21:00
Stand 106
Luckas Van der Taelen
19:00 - 21:00
Stand 438
Hild Janssens
19:00 - 21:00
Stand 209
Pieter Serrien
19:00 - 21:00
Stand 410
Paul Jacobs
19:00 - 21:00
Stand 408
Guido Van Heeswijck
19:00 - 21:00
Stand 106
Lucien De Cock
19:00 - 21:00
Stand 410
Leo Neels
19:00 - 21:00
Stand 106
Brigitte Ballings
19:00 - 21:00
Stand 201
Khalid Benhaddou
19:00 - 21:00
Stand 301
Sven De Weerdt
19:00 - 21:00
Stand 201
Gie Bogaert
19:00 - 21:00
Stand 400
Sergio Herman
19:00 - 21:00
Stand 216
Erik Vlaminck
19:00 - 21:00
Stand 116
Kathelijn Vervarcke
19:00 - 21:00
Stand 118
Hannes Coudenys
19:00 - 21:00
Stand 301
Ludo Abicht
19:00 - 21:00
Stand 116
Wim Geysen
19:00 - 21:00
Stand 118
Vincent Vermeulen
19:00 - 21:00
Stand 301
Jos Pierreux
19:00 - 21:00
Stand 116
Wilfried Hendrickx
19:00 - 21:00
Stand 408
Benny Baudewyns
19:00 - 21:00
Stand 116
Diane De Keyzer
19:00 - 21:00
Stand 106
Tommy Browaeys
19:00 - 21:00
Stand 201
Randall Casaer
19:00 - 21:00
Stand 116
Dirk Vanderlinden
19:00 - 21:00
Stand 301
Inge De Waele
19:30 - 20:30
Stand 106
geen foto beschikbaar
Peter Van Rompuy
19:30 - 20:30
Stand 315
Matthieu Bout
19:30 - 21:00
Stand 402
geen foto beschikbaar
Bruno Delepierre
20:00 - 20:30
Stand 326
Jan van Riet
20:00 - 21:00
Stand 410
Chris de Stoop
20:00 - 21:00
Stand 409
Bernard Dewulf
20:00 - 21:00
Stand 408
Marc Pairon
20:00 - 21:00
Stand 326
Wim van Rooy
20:00 - 22:00
Stand 326
Dirk Barrez
20:30 - 21:30
Stand 106
Johan Albrecht
20:30 - 21:30
Stand 106
geen foto beschikbaar
Jef Vuchelen
20:30 - 21:30
Stand 106
Toni Coppers
20:30 - 22:00
Stand 403
Ronny Mosuse
21:00 - 21:30
Stand 106
Pascale Naessens
21:00 - 22:00
Stand 216
Michel Maus
21:00 - 22:00
Stand 301
Inge De Waele
21:30 - 22:00
Stand 106
geen foto beschikbaar
Aaron Dijkstra
geen foto beschikbaar
Abdualla Maksour
geen foto beschikbaar
Adnan Adil
geen foto beschikbaar
Aimé Heene
Amy De Schutter
An Melis
geen foto beschikbaar
An Swerts
geen foto beschikbaar
André Meganck
geen foto beschikbaar
Andy Griffiths
Anne-Laure Van Neer
Annelies Verbeke
geen foto beschikbaar
Annemarie Estor
Annemarie van der Heijden
Annemie Berebrouckx
geen foto beschikbaar
Ans De Vos
Arnon Grunberg
geen foto beschikbaar
Aron Dijkstra
geen foto beschikbaar
Bart De Clerck
Bart Van Craeynest
geen foto beschikbaar
Bart Vanhaeren
geen foto beschikbaar
Bart Verschaffel
geen foto beschikbaar
Bea Cantillon
Ben Rottiers
Benny Baudewyns
Bernard Dewulf
Bert Natter
Bjorn Van den Eynde
geen foto beschikbaar
Björn Van Poucke
geen foto beschikbaar
Bob Van Reeth
Brigitte Ballings
geen foto beschikbaar
Bruno Delepierre
geen foto beschikbaar
Bruno Delepierre
geen foto beschikbaar
Carl Van Dyck
Carll Cneut
Chris de Stoop
geen foto beschikbaar
Chris van Dam
Christian Vandekerkhove
geen foto beschikbaar
Coen de Kort
Connie Palmen
Créosa Govaers
geen foto beschikbaar
David Baldacci
David Ducheyne
geen foto beschikbaar
David Lagercrantz
de Loser (Bram Botermans)
De Madammen
Diane De Keyzer
Dimitri Leue
Dirk Barrez
Dirk Bracke
geen foto beschikbaar
Dirk Geldof
Dirk Vanderlinden
geen foto beschikbaar
Elise De Rijck
geen foto beschikbaar
Ellen Charlotte Marie
geen foto beschikbaar
Ellen Lemaire
geen foto beschikbaar
Els De Geyter
geen foto beschikbaar
Emilio Platti
Erik De Bom
geen foto beschikbaar
Erik Mathijs
Erik Persoons
geen foto beschikbaar
Erik Schokkaert
Erik Vlaminck
geen foto beschikbaar
Filip Canfyn
geen foto beschikbaar
Filip Osselaer
FNWP
geen foto beschikbaar
Frédéric Du Bois
Germain Droogenbroodt
geen foto beschikbaar
Geronimo Stilton
geen foto beschikbaar
Geronimo Stilton
Gie Bogaert
Gie Deboutte
Guido Van Heeswijck
Guillaume Van der Stighelen
Guy Daniëls
Guy Didelez
geen foto beschikbaar
Gwen Fontenoy
Hannes Coudenys
geen foto beschikbaar
Hazim Kamaledin
Hec Leemans
Heidi Swerts
Herman De Jonghe
geen foto beschikbaar
Herwig Peeters
geen foto beschikbaar
HET PALEIS
Hetty Van Aar
Hild Janssens
Hilde Demurie
Ignaas Devisch
Ilse Ceulemans
Inge De Waele
Ingrid Hoeben
geen foto beschikbaar
Ingrid Larik
geen foto beschikbaar
Ingrid Van Kogelenberg
geen foto beschikbaar
Isabel Boons
Isabella Cozzi
geen foto beschikbaar
Isabelle de Ridder
Isabelle Geeraerts
Jan van Riet
geen foto beschikbaar
Jef Blancke
Jef Geys
geen foto beschikbaar
Jef Vuchelen
Jeroen Meus
geen foto beschikbaar
Jogchum Vrielink
Johan Albrecht
Johan Deseyn
Johan Simons
Joke Eikenaar
Joke van Leeuwen
geen foto beschikbaar
Jonas Slaats
Joost Vandecasteele
Jos Pierreux
geen foto beschikbaar
Juliette de Wit
geen foto beschikbaar
Juliette De Wit
Kaatje Vermeire
Kapitein Winokio
Karl Van Hoey
Kathelijn Vervarcke
Katrien Hoebers
Katrien Vandewoude
Khalid Benhaddou
Koen De Leus
Kristien Aertssen
Kristien Hemmerechts
Leen Dendievel
Lena De Coninck
Leo Neels
Lien Braeckevelt
Lien Degol
Liesbeth Van Bogaert
Linda de Haan
geen foto beschikbaar
Louis Heylen
Luc Descamps
Luc Faes
Luc Vander Elst
Lucien De Cock
Lucien Van Impe
Luckas Van der Taelen
Ludo Abicht
Ludo Geluykens
Luk Dewulf
geen foto beschikbaar
Marc Herremans
Marc Pairon
Marc Verschooris
geen foto beschikbaar
Mariska Hammerstein
Marja Pruis
geen foto beschikbaar
Mark Scholliers
Mark Tijsmans
geen foto beschikbaar
Marleen de Crée
geen foto beschikbaar
Marleen Dondeyne
Marnix Peeters
Martin Michael Driessen
Matthieu Bout
Melvin
Meredith Van Overloop
Mevrouw de Poes
Michel Maus
geen foto beschikbaar
Monique Dozy
geen foto beschikbaar
Monique Van den Abbeel
geen foto beschikbaar
Nadja van Sever
Nathalie Fobe
geen foto beschikbaar
Neree Claes
Nicci French
Nico De Braeckeleer
Niels Destadsbader
Pascale Naessens
Pat Donnez
geen foto beschikbaar
Paul Cortois
Paul Jacobs
geen foto beschikbaar
Paul van Ostaijen
geen foto beschikbaar
Paula Hawkins
Peter Derie
Peter Devlies
Peter Geelen
Peter Terrin
Peter Van Gucht
geen foto beschikbaar
Peter Van Rompuy
PETER VERHELST
geen foto beschikbaar
Philip Van Kelst
Pieter Ballon
geen foto beschikbaar
Pieter De Witte
Pieter Serrien
geen foto beschikbaar
Pieter Verhelst
Radio 2
geen foto beschikbaar
Raf Willems
Randall Casaer
Riet Wille
Rik Torfs
geen foto beschikbaar
Rika De Bens
geen foto beschikbaar
Robert Harris
Ronny Mosuse
Rosemarie De Vos
Rudy Masschelein
Rudy Soetewey
Sabine Schraeyen
Sandra Bekkari
geen foto beschikbaar
Sarah Vanbelle
Seppe Van den Berghe
Serge Ornelis
Sergio Herman
geen foto beschikbaar
Siem De Ruijter
geen foto beschikbaar
Simone Kortsmit
geen foto beschikbaar
SINGER®
Sophie Kinsella
geen foto beschikbaar
Staf Lavergne
Stefan Boonen
Sterre Carron
Steven Decraene
Sven De Weerdt
Tamara Geraeds
geen foto beschikbaar
Tim Van Camp & Steven Van Dingenen
Tinneke Beeckman
Tom Schoonooghe
Tommy Browaeys
Toni Coppers
Tonnus Oosterhoff
Toon Van Houdt
geen foto beschikbaar
Vera Van Renterghem
Vincent Vermeulen
Viviane Vaes
geen foto beschikbaar
Walter Sermeus
geen foto beschikbaar
Ward de Graeve ( tekenaar Samson & Geert, Rox, Wickie, Prinsessia en K3)
Wendelien van de Erve
Wilfried Hendrickx
Wim Geysen
Wim van Rooy
geen foto beschikbaar
Wit-Gele Kruis
geen foto beschikbaar
Yella Arnouts